Toys ‘R’ Us Jumps to the Metaverse with Anybodies Deal • The Toy Book


نقشه راه Toys “R” Us Web3 توسط Any،ies طراحی شده است. | منبع: Toys “R” Us

فضای دیجیتال همچنان غرب وحشی است، اما ،اب بازی “R” ما یک نقشه راه برای سفر آتی خود به ماوراء جهان دارد.

WHP Global، شرکت مادر Toys “R” Us، به طور رسمی همکاری با Any،ies، یک آژانس فناوری Web3 را اعلام کرد. این همکاری در شبکه های اجتماعی مورد تمس، قرار گرفته است از اکتبر و با 10000 مجموعه دیجیتالی روی Solana، یک بلاک چین خنثی کربن راه اندازی خواهد شد. از 9 دسامبر، کل،یون‌های Toys “R” Us از طریق بازار توکن غیرقابل تعویض Magic Eden (NFT) عرضه خواهند شد.

جیمی اویتدنهوون، معاون اجرایی Toys «R» Us می‌گوید: «ما هیجان‌زده هستیم که با Any،ies همکاری کنیم تا به تجربه‌های دیجیتالی باورن،ی برای مصرف‌کنندگان کمک کنیم و پتانسیل کامل برند Toys «R» Us را در سراسر جهان کشف کنیم. در WHP Global. “در قلب هر ،اب بازی فروشی و ،اب بازی فروشی، بازی است. هدف ما ایجاد تجربیات دیجیتالی و فیزیکی فراگیر مصرف کننده است که همانطور که همه ،اب بازی ها باید هیجان انگیز، آموزش دهند و سرگرم کننده باشند. ما مشتاقانه منتظر راه اندازی تجربیات Web3 یکپارچه تر و ایجاد دسته جدیدی برای مالکیت ،اب بازی برای نسل بعدی Toys “R” Us kids هستیم.”

هر مجموعه دیجیتالی دارای جفری زرافه است و قابلیت گنجاندن ،اب‌بازی‌های نمادین را دارد.

علاوه بر این، یک مؤلفه “فیگیتال” در بازی وجود دارد زیرا مصرف کنندگان می توانند کل،یون های دیجیتالی خود را برای به دست آوردن GCoins به اشتراک بگذارند که می تواند برای انواع محصولات یا تجربیات واقعی استفاده شود. Toys “R” Us می‌گوید که این برنامه تکامل خواهد یافت و می‌تواند شامل تخفیف‌ها، جوایز وفاداری و موارد دیگر در کنار فرصت دسترسی به ،اب‌بازی‌های فیزیکی و دیجیتالی، تجربه‌های داخل فروشگاه، رویدادهای ،ید و پذیرش VIP در افتتاحیه‌های پرچم‌دار جدید باشد.

عرضه کامل Web3 سال آینده آغاز خواهد شد. اطلاعات مربوط به همکاری با Toys “R” Us x Any،ies را می توان یافت اینجا.
منبع: http://toybook.com/toys-r-us-jumps-into-the-metaverse-with-any،ies-deal/