Sup Pro Essential (x4) توسط Fools Paradise


در حالی که بهشت ، ها در طول سال‌ها، نسخه‌های پرطرفدار زیادی داشته است، هیچ‌کدام با موفقیت آن مطابقت ندارد فوق حرفه ای (و بعد Sup Pro) ارقام لوله کش 8 بیتی با مربی قاتل فرانسوی ملاقات می کند با تعداد زیادی نسخه از جمله یک رشته اخیر با فرمت بزرگ از دیگر شخصیت های برند پیشی گرفته است. Sup Pro XL (19.69 اینچ) افت می کند. اکنون، Fools Paradise با ،اب‌بازی هنری وینیل جدید Sup Pro Essential که یک نسخه 10.24 اینچی از مجسمه Sup Pro XL است، به ابتدا (تقریباً) بازگشته است. این شکل دارای بارگیری آشنا با تپانچه سایلنت شده گلوله بیل در یک دست و گیاه پیرانا در دست دیگر است.

این Sup Pro Essential اولین بار در چهار رنگ نسخه باز، چیزی برای تقریبا همه. برای سنت گرایان نسخه ک،یک به رنگ مشکی وجود دارد. همچنین سه نسخه رنگارنگ دیگر وجود دارد: GMT، ماهی سالمون و یاقوت کبود– که هر کدام دارای عملیات کروم نقطه ای هستند. GMT (ظاهراً با الهام از زمان گرینویچ) دارای یک جفت قرمز/آبی است، ماهی سالمون سایه خوبی از صورتی است و یاقوت کبود آبی روشن است اگر bling مورد شماست، ماهی سالمون آیا شما را با صدا خفه کن گلوله بیل کرومی، ساقه گیاه پیرانا کرومی و کفش کرومی پوشانده است.

در حالی که ضروری است طراحی نسخه کاملاً شبیه شکل اصلی است که در اولین مجموعه دو رقمی Super Professional (2018) با هلو به ،وان ماتیلدا ارائه شد، کمی کوچکتر از اولین شکل (10.24 در مقابل 11.81 اینچ) است و همچنین دارای پاها است. با هم به جای ژست راه رفتن اصلی.

چهار نسخه از Sup Pro Essential ،اب بازی های هنری وینیل (10.24 اینچ) برای پیش ،ید در دسترس هستند فروشگاه اینترنتی جدید Fools Paradise برای 145 دلار هر کدام (به همراه حمل و نقل جه،) و انتظار می رود در سه ماهه اول 2023 ارسال شوند.
منبع: https://www.vinylpulse.com/2022/12/sup-pro-essential-x4-by-fools-paradise.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=sup-pro-essential-x4-by-fools-paradise