Smok (مجموعه ماقبل تاریخ لوکس توسط CollectA) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

به‌،وان یک فرد لهست، و با عشق به جانوران تریاس، از اینکه دیدم CollectA در حال تولید چهره‌ای است خوشحال شدم. اژدهای واولیک آر،ور تریاس که در نزدیکی روستای لیزوویسه در لهستان یافت شد. و داغ در پاشنه عالی خود لیزوویسیا همچنین یک جانور دیگر تریاس از همان مکان فسیلی. واضح بود که این یک رقم ضروری (و بررسی) برای من خواهد بود.

اژدهای واول در اوا، تریاس زندگی می کرد و نام آن از اژدهای واول در فرهنگ عامه لهست، گرفته شده است. با طول ،نی 16-20 دقیقه (5-6 متر)، اژدها بزرگترین گوشتخوار تریاس یا ژوراسیک اولیه است که از اروپای مرکزی شناخته شده است. اگر چه مقدار کمی از باقی مانده برای وجود دارد اژدهابخش‌های مختلف ،ت شباهت‌هایی با تروپودهای اولیه و شبه‌سوچیان (آرکوزورهای خط کروکودیل) دارند. این باعث طبقه بندی می شود اژدها به ،وان هر چیزی خاص تر از یک آر،ور دشوار است. بنابراین، هنگام بازسازی این جنس، باید بین بازسازی آن به ،وان تروپود یا شبه‌سوچی یکی را انتخاب کنید و مشخص است که CollectA در اینجا کدام مسیر را طی کرده است.

هنگامی که از خط وسط پشت اندازه گیری می شود، CollectA اژدها در طول 12 اینچ (30.48 سانتی متر) ظاهر می شود. این رقم را در مقیاس 1/20 قرار می دهد و این عالی است، زیرا این مقیاسی است که CollectA این رقم را به ،وان موجود در آن تبلیغ می کند. همچنین به این م،ی است که به خوبی با CollectA جفت می شود. لیزوویسیا، همانطور که باید. شکل روی چهار دست و پا ایستاده و اندام جلوی چپ به آرامی به جلو می رود. سر به سمت چپ نگاه می کند و دم به آرامی به سمت راست منحرف می شود و حالت S شکل به شکل می دهد.

CollectA با حالت چهارپا و پوشش سالم استئودرم ها اژدها ظاهری غیرقابل انکار تمساح دارد، و من اعتراف می کنم که این من را به سمت این شکل کشاند زیرا من شبه‌شوخ‌ها را دوست دارم و می‌دانستم که با دیگر چهره‌های شبه‌شویش سافاری و بولیلند به خوبی نمایش داده می‌شود. اما آیا مطالعات اضافی نشان می دهد که اژدها یک تروپود است، پس این رقم عملاً به ،وان یک بی ارزش خواهد بود اژدها شکل. این خطری است که هنگام بازسازی حیوانات منقرض شده با تمایلات ناشناخته انجام می دهید. با این حال، CollectA ممکن است در اینجا دست راست بازی کرده باشد، زیرا ظاهراً مقاله ای در دست تولید است که تأیید می کند اژدها در واقع یک شبه پزشك بود.

با دیگر چهره های شبه شیعه. سرزمین قلدری پروتوچیروتریوم و باتراکوتوموسو سافاری پرستوسچوس و پست سوچوس.

اگرچه به نظر می‌رسد که موضع چهارپا برای یک شبه‌سوخ معقول باشد، اما این احتمال وجود دارد اژدها، صرف نظر از طبقه بندی، دوپا بود. مثل شبه‌شوخی پست سوچوس، که اکنون تصور می شود دوپا اجباری بوده است. ما مانوس نداریم اژدهااما ما استخوان‌های اندام جلویی دیگری نیز داریم که نشان می‌دهند در مقایسه با اندام‌های عقبی کوتاه بوده و دوپا بودن را محتمل می‌سازد. شما واقعاً نمی‌تو،د CollectA را به خاطر رفتن به حالت چهارپا سرزنش کنید، زیرا آنها قبلاً با ثبات تروپود دست و پنجه نرم می‌کنند و شبه‌سوچی دوپا چالش‌های پایداری بیشتری را اضافه می‌کند. من حدس می‌زنم که شکل ژست گرفته شده را فقط می‌توان فرض کرد که به‌طور لحظه‌ای زمین را لمس می‌کند.

پنج رقم پنجه‌دار روی اندام جلویی ،اب‌بازی وجود دارد و این مانند چیزی است که در آن می‌بینیم. پست سوچوس هم. برخلاف تصور رایج، همه آر،ورها فقط 3 عدد پنجه در اندام جلویی خود نداشتند. پنج رقم پنجه‌دار در اندام‌های عقبی وجود دارد که چهار عدد آن وزن را تحمل می‌کنند. با این حال، مسیرهای منسوب به اژدها فقط 3 رقم تحمل وزن را نشان می دهد. این ردپاها قطعاً می‌توانست توسط حیوان دیگری ساخته شده باشد، اما آنها از همان مکان فسیلی می‌آیند.

علاوه بر مسیرهای احتمالی، لازم به ذکر است که ما همچنین مواردی داریم که به آنها نسبت داده شده است. اژدها. اینها نشان می دهد که اژدها قادر به ،د ، استخوان بود و از دی سینودونت ها، تمنوسپوندیل ها و ماهی ها تغذیه می کرد، به این م،ی که یک شکارچی عمومی بود. اژدها در همان منطقه راویسوچیدها زندگی می ،د پولونوسچوس و تراتوزاروسو همچنین دی سینودونت غول پیکر، لیزوویسیاو یکی از دایناسورهای مورد علاقه من، لیلی استرنوس.

با CollectA لیزوویسیا و لیلی استرنوس.
با سرزمین قلدری لیلی استرنوس.

جدای از دقت، آنچه ما در اینجا داریم یکی دیگر از مجسمه‌های زیبا از CollectA است. و هیچ بحثی در آنجا وجود ندارد. دهان با دندان‌هایی با اندازه‌های مختلف و یک زبان در داخل دهان که به صورت جداگانه مجسمه‌سازی شده‌اند، مفصل می‌شود. صورت، تنه و اندام‌ها با فلس‌های ظریف و نامنظم، و پوسته‌های تمساح مانند و استئودرم‌هایی که از پشت و پهلوها کشیده شده‌اند، آراسته شده‌اند. شکم و دم فلس‌های بزرگ‌تر و مستطیلی شکل دارند که دوباره شبیه تمساح است.

شکل غالباً زرد مایل به قهوه ای، پشتی تیره تر و در امتداد زیرین کم رنگ تر است. نوارهای سیاه در کل شکل قرار دارند. من این انتخاب های رنگی و طرح ها را دوست دارم، اما علائم ،ی سیاه روی پاها را دوست ندارم.

چنگال ها سیاه هستند، همانطور که چشم ها و سوراخ های بینی سیاه هستند. دندان ها سفید و داخل دهان صورتی است. همچنین اطراف کلواکا سیاه است، این کلوآکای ،یف ک،یک است که CollectA به طرز عجیبی به آن علاقه دارد. CollectA باید این کار را متوقف کند، من کلوکا ،ندگان را دیده ام و آنها به طور دائمی اینطور لکه دار نشده اند.

به کنار برخی از انتخاب های تشریحی مشکوک، CollectA یک مدل شبه شینی من، و معقول ارائه کرده است. اژدها که امیدواریم با مطالعات علمی آینده سازگار باشد. اگر اژدها معلوم می‌شود که یک شبه‌شوخی است، سپس این چهره به صف معدود چهره‌های آرزویی می‌پیوندد که نشان‌دهنده این کلاد تا حد زیادی نادیده‌گرفته‌شده است که در طول یک زمان جذاب، اما همچنین تا حد زیادی نادیده گرفته شده، در تاریخ زمین رشد کرده است. اگر معلوم شود که اژدها یک تروپود بود، خوب من حدس می‌زنم شما شخصیتی خواهید داشت که دارای تاریخچه دیرینه‌شناسی قدیمی است، مانند بسیاری دیگر از حیوانات ماقبل تاریخ. حداقل برای یک شبه پزشک عمومی من، خواهد بود.

فقط زمان نشان خواهد داد که آیا Collecta تماس درستی را انجام داده است یا خیر، این احتمالا تنها تماس است اژدها برای مدتی در دسترس است CollectA اژدها برای سال 2022 جدید است و بسته به جایی که آن را تهیه می کنید بین 15 تا 20 دلار به فروش می رسد.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

همچنین بازدید از …


منبع: https://dinotoyblog.com/2022/12/11/smok-deluxe-prehistoric-collection-by-collecta/