Prelude To The Aftermath of TOYSREVIL @ Singapore Comic Con 2022


در پایان روز کمیک کان، من در نهایت از خودم لذت بردم – بیشترین لذتی که برای خاطره داشته ام. حرف‌های بیشتری خواهم داشت، اما اکنون می‌توانم بگویم، ذهن هنوز سرگردان است، اما بدن تا حد دردناک خسته شده است: با تشکر از شما SGCC! آ، هفته من را تکان دادی!

TOYSREVILSGCC2022 در اینستاگرام

پوشش اولیه در روزهای رویداد، IG-Lives، حلقه‌ها و آپلود تصویر در TOYSREVIL-Insta بوده است (با بر،ب هش: “toysrevilsgcc2022“)، با موارد بیشتری که به زودی (ish)، که برخی از آنها خواهند شد ویدئوهای یوتیوب، پست های وبلاگ و/یا آپلودهای فیس بوک در عوض، به سلامتی… نگران نباشید، وقتی این اتفاق بیفتد به شما اطلاع خواهم داد “کجا” 🙂

پوشش قبل از رویداد در حال حاضر در وبلاگ TOYSREVIL است قابل خواندن در اینجا (برخی با ع، یا فیلم رویداد به روز می شوند – بله، من پوشش خود را برای تمام ارزشش دوش خواهم کرد، به سلامتی).

البته، در نهایت “Haul-Post(s)” – مقداری هنر (کمیک بوک) و تعدادی ،اب بازی به من داد! هرچند خیلی زیاد نیست، چند سال سخت بوده است – قابل درک در اطراف بیش از حد – اما من یک زن و شوهر دارم که برای به اشتراک گذاشتن و “خودنمایی” هیجان زده هستم (نه ،وما “،اب بازی” :p) … اما تا آن زمان؟ با تشکر از دوستان بزرگوار زیر:

@boxboxlab
@somapaws
@dotoy_2015
@jessica_emmett

به سلامتی،
اندی TOYSREVIL
منبع: http://toysrevil.blo،.com/2022/12/prelude-to-aftermath-of-toysrevil.html