GI Joe Classified Dusty Review


13 فیگور اصلی A Real American Hero GI Joe تا حد زیادی بر اساس تخصص‌های اسلحه‌شان تعریف و متمایز می‌شدند و با ادامه این خط، شخصیت‌هایی متن، با محیط‌های خاص اضافه ،د. ما اکنون به متخصصان محیط زیست در GI Joe Cl،ified با سرباز صحرا داستی می پردازیم. بیا یک نگاهی بیندازیم!

Dusty دارای آثار هنری گرد و غباری من، روی جعبه و یک پنجره بزرگ زیبا در جلو است که تمام وسایل را نشان می دهد. او با یک تفنگ با خشاب قابل جابجایی، یک چاقو، یک بسته، دو مجموعه عینک و یک کلاه ایمنی می آید.

این بسته دارای مجسمه سازی با جزئیات چشمگیر با پارچه های چروک شده و جزئیات بند است. همه در یک رنگ کاملاً قانع‌کننده است و من را وادار می‌کند تا به این فکر کنم که با کمی رنگ در اینجا و آنجا روی تسمه‌ها یا غذاخوری‌ها یا شاید شستشوی جزئیات چقدر عالی به نظر می‌رسد. به خوبی به پشت او ،بیده است.

چاقو کوچک است و به طور ایمن در غلاف چکمه قرار می گیرد و من جزئیات روی تیغه نقره ای رنگ شده را دوست دارم. برای من جالب است که آنها این چاقوها را از شکل به شکل کمی متفاوت می کنند.

این اسلحه بر اساس اسلحه ورژن 1 او ساخته شده است، فقط با جزئیات سطح سخت شماره 11 و یک جلو برای نگه داشتن دو دست. دارای یک خشاب قابل جابجایی است که محکم در تفنگ قرار می گیرد و یک دوپایه لولایی برای پایداری. من توانستم داستی را در ژست های شلیک زیادی قرار دهم، اما متوجه شدم که ای کاش سهام کمی کوتاه تر بود. فقط کمی

این دو عینک در آنجا قرار دارند تا داستی بتواند ست بزرگ‌تر را روی کلاه خود بپوشد، همانطور که در تصویر اصلی، کمیک‌ها و کارتون انجام می‌داد، یا ست کوچک‌تر را روی چشم‌هایش بگذارد. آنها در یک پ،تیک مشکی منعطف ریخته شده اند و رنگ نقره ای برای لنزها دارند که زیبا به نظر می رسد، اما من دوست داشتم عینک های شفاف ببینم. من دوست دارم که عینک روی کلاه به بهترین شکل به نظر برسد، زیرا احساس می‌کنم زم، که او عینک را روی چشمانش می‌بندد، کلاه ایمنی کمی بالا می‌نشیند.

کلاه ایمنی از مواد بسیار انعطاف‌پذیری ساخته شده است و من متوجه شدم که در ابتدا برای ماندن آن در جایی که می‌خواستم مشکل داشتم. من آن را به سمت پایین فشار می دادم تا جایی که فکر می کردم خوب به نظر می رسد، اما کمی به سمت بالا باز می شود.

کانال یوتیوب Full Force یک ویدیو داشت که می گفت اگر عینک های کوچکتر را به سمت عقب قرار دهید، سپس کلاه ایمنی را اضافه کنید که به کلاه ایمنی چیزی می دهد تا روی آن بگیرد و بهتر می ماند و خوشحالم که می گویم کار می کند. این شکل را برای من ذخیره کرد زیرا من از نحوه نشستن بدون آنها خوشم نمی آمد و همچنین تکه اضافی را به طور مرتب ذخیره می کند. هنوز هم دلم برای کلاه کلاه پارچه ای شکل اصلی تنگ شده است.

مجسمه سازی روی فیگور جامد است و او از بسیاری از قطعات استاکر دوباره استفاده می کند. سر، گردن، سینه، بندها، کمربند و لوازم جانبی جدید به نظر می رسند و همه جزئیات زیبایی دارند. این کمربند به ،مت دامن کوچک پیراهن او که به صورت آزاد شناور است وصل شده است، بنابراین از مسیر حرکت پا خارج می شود. من فکر می‌کنم که گردن کمی بیش از حد بلند است که باعث می‌شود فلپ‌های کلاه کمی بلندتر شوند، اما گردن بلندتر و نازک‌تر به تمایز بیشتر او از دوک کمک می‌کند.

بر اساس خاطره‌ای که از دوک طبقه‌بندی شده داشتم، فکر می‌کردم پرتره داستی واقعاً شبیه است، احتمالاً حتی دوباره استفاده می‌شود، اما هنگام مقایسه چهره‌های در دست، داستان متفاوتی است. خطوط فک هستند مشابه است، اما بینی و لب ها و موها نسبتاً متفاوت هستند.

مفصل بندی استاندارد طبقه بندی شده است، اما متوجه شدم که اندام های او کمی شل تر از ، هستند و فشارهای محکم تر در زانوها نسبت به بسیاری از فیگورهای طبقه بندی شده من کمتر است. کاش لولای گردن را برگردانند. محدوده جستجوی بالا در شکل هایی که آن را دارند بسیار بهتر بود. من همچنین عضله دوسر در این بدن را دوست ندارم. برش واقعاً واضح است و در مجسمه سازی ادغام نمی شود در حالی که عضلات دوسر خود کمی بیش از حد ضخیم هستند و مانع از شلیک اسلحه می شوند. داستی دارای:

  • شانه‌ها، مچ‌ها، ، و مچ پا چرخان/لولا
  • زانوها و آرنج های دو لولایی
  • توپ و کاسه کمر، پایین گردن و سر
  • چرخاندن ران ها، چکمه ها و عضله دوسر
  • پیک لولایی و میان تنه

رنگ اینجا خوب است و در حالی که من چاپ صورت را دوست دارم، یکی از براق ترین چهره های جو است که دیده ام و باعث می شود به چیزهای اخیر سری سیاه جنگ ستارگان فکر کنم. من دوست دارم که آنها بر،ب نام Tadur را به ،وان ادای احترام به یکی از طراحان افسانه ای GI Joe (ران رودات) نگه داشته اند و پچ پرچم کوچک یک جزئیات بسیار کوچک است. من همچنین کامو را در بیشتر موارد دوست دارم، اما ممکن است چند لکه قهوه ای تیره دیگر برای سلیقه من وجود داشته باشد. من همچنین می‌خواهم چند رنگ ریز بیشتر برای سگک‌های کمربند، بسته و بند کلاه او اضافه شود. مشکل اصلی من این است که یک ناهماهنگی آشکار در رنگ های پ،تیکی بین قفسه سینه، مفاصل زانو و مفاصل آرنج و بقیه ،مت های بدن وجود دارد. در شخص کمتر مشخص است، اما من واقعاً آن را در ع، ها می بینم. فکر می‌کنم عدم تطابق به دلیل انواع مختلف پ،تیکی است که بین آن ،مت‌ها استفاده می‌شود و من استحکام مفاصل زانو و آرنج را با استفاده از پ،تیک سخت‌تر دوست دارم، اما رنگ‌های نامتن، واقعاً در اینجا بیشتر از آنچه که دوست دارم، برایم برجسته بود.

با خواندن مجدد این بررسی، به نظر می رسد که من از این شکل بیشتر از آنچه واقعاً دوست دارم، بیزارم. من فکر می کنم او یک چهره محکم است، اما من باید برخی از انها را انتخاب کنم. داستی هرگز شخصیت مورد علاقه من نبود، اما علیرغم همه چیزهای من، هنوز هم یک پوزر فوق العاده سرگرم کننده است و با بقیه جوها فوق العاده به نظر می رسد. من باید او را به حیاط پشتی می بردم و داستی را در حال بازی در خاک برای این ع، ها می کردم.

درباره نویسنده پست


منبع: http://thefwoosh.com/2022/12/hasbro-g-i-joe-cl،ified-dusty-review/