Dominion، Extreme Damage توسط Mattel) – وبلاگ اسباب بازی دایناسور


شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

ژنودکتس دیر (به یون، به م،ای «نیش دیررس فک») یک سرده تروپود متعلق به خانواده Ceratosauridae است و در اوایل کرتاسه در آمریکای ج،ی می زیسته است. این فقط از یک پوزه ناقص که توسط سر آرتور وودوارد در سال 1901 توصیف شده است شناخته شده است. ژنودکتس دومین دایناسور کشف شده در آمریکای ج،ی بود و علیرغم ماهیت تکه تکه اش، کامل ترین تروپود شناخته شده از آمریکای ج،ی تا دهه 1970 باقی ماند.

همانطور که در چند سال گذشته مشاهده کردیم، متل واقعاً دوست دارد دایناسورهای مبهم را از بقایای اندک بشناسد. شاید ماتل فقط کاتالوگ متنوعی از دایناسورها را می‌خواهد که هیچ ، دیگری آن را درست نکرده است، یا شاید آنها نام‌هایی را از یک کلاه بیرون می‌کشند. فکر می‌کنم خیلی وقت‌ها اتفاق می‌افتد که دومی باشد، اما دوست دارم در جلسه طوفان فکری ماتل، مگس روی دیوار باشم. تصمیمات دایناسورهای ماتل باعث شده است که افراد زیادی از آنها انتقاد کنند، اما من آن را دوست دارم. بگذارید Mattel سرگرم شود، هیچ ، دیگری قرار نیست این دایناسورها را بسازد و با توجه به زیبایی شناسی منحصر به فرد Mattel، آیا واقعاً مهم است؟ در این مورد، ما یک ،اب بازی از یک دایناسور مهم تاریخی می گیریم که در غیر این صورت هرگز نامش را نمی شنیدم، و این برای من خوب است.

ماتل ژنودکتس بخشی از خط انحصاری Extreme Damage وال مارت است، بنابراین ویژگی عمل آن شامل زخم های قابل مشاهده در کنار ،اب بازی است. یک دکمه در پشت بین رنگ پوست در داخل شکاف یا بافت عضل، قرمز تغییر می کند. فک می تواند باز و بسته شود و گردن روی یک مفصل توپی می چرخد. بازوها به اطراف می چرخند و به سمت داخل و خارج می چرخند و پاها می توانند به جلو و عقب بچرخند، البته نه به طور کامل به اطراف. دم نیز می تواند بیهوده بچرخد.

این شکل حدود 7.5 اینچ طول دارد و قد آن 3 اینچ در ، است. واقعی ژنودکتس ،ن زده می شود که طول آن 20 اینچ باشد که این ،اب بازی را در مقیاس 1/32 قرار می دهد.

ظاهر این ،اب بازی با استانداردهای Mattel محافظه کارانه است. به وضوح به م،ای الف است سراتوزاروس نسبی، که من، است زیرا این تنها عضو دیگر از خانواده Ceratosauridae است که تاکنون شرح داده شده است. بالای پوزه و شاخ ابرو روی هر چشم یک تاج وجود دارد. اینها تلطیف شده و گمانه زنی هستند اما نه در حد افراطی. بازوها به درستی جهت گیری شده اند، کف دست ها به سمت داخل با دست های چهار انگشتی مانند سراتوزاروس. همچنین، مانند سراتوزاروسیک ردیف استئودرم از خط وسط کمر می گذرد.

cx

اشتباه نکنید، این هنوز هم یک ،اب بازی Mattel با ویژگی های معمولی Mattel است که بسیاری از ما از آن متنفریم. دندان‌های کر، که از فک بالا امتداد می‌یابند، یک دم دوکی کوچک، جمجمه‌ای کوچک شده و ویژگی‌های کارتونی. اما به همان اندازه که مردم دوست دارند Mattel را با دقت برشته کنند، این یکی نیست که بد

پوششی از فلس های کوچک سنگریزه ای تمام شکل را می پوشاند، به جز ،مت زیرین، و ردیف هایی از استئودرم ها در امتداد پشت وجود دارند. شیارهای عمودی روی تاج بینی و شاخ ابروها دیده می‌شود و پوسته‌ای گوشتی در زیر فک و گردن با چین‌های پوستی وجود دارد که درست از جلوی فک تراشیده شده‌اند. کار جزئیات به ندرت با دایناسورهای ماتل کم می شود و این مورد نیز از این قاعده مستثنی نیست.

رنگ کاری در اینجا یک نکته برجسته است. شکل غالباً یک رنگ خا،تری عمیق با فک ، رنگ است که به تدریج روی گردن به خا،تری محو می شود. جمجمه یک سایه پر جنب و جوش فیروزه ای است که در امتداد گردن امتداد می یابد و به تدریج در پشت محو می شود. پاشش های اضافی فیروزه ای روی ران ها وجود دارد.

تاج ها با رنگ قرمز متالیک براق رنگ آمیزی شده اند و ،یب خا،تری، فیروزه ای و قرمز متالیک همگی به خوبی با هم کار می کنند. زبان صورتی است، اما سقف دهان رنگ نشده است. دندان ها ، رنگ و چشم ها طلایی با مردمک های گرد مشکی است. پنجه ها، طبق معمول، رنگ نمی شوند.

به ،وان یکی از طرفداران سراتوزاروسو تاریخ دیرینه شناسی، من خوشحالم که این ،اب بازی کوچک را در مجموعه خود دارم. تنها راه خاموش واقعی در اینجا، شکاف های عمیقی است که با این ،اب بازی های آسیب شدید ایجاد می کنید. اگر شکاف ها را دوست ندارید، دوباره رنگ شده ژنودکتس قرار است در خط Dino-Trackers که آنها را ندارد وارد شود. اما آن رنگ نیز کار رنگ متمایز ما در اینجا را ندارد، در عوض ،یبی غیرجذاب از قهوه ای مدفوعی و سبز پوک است. اما یک ویژگی اکشن خواهد داشت که فک را باز می کند. هر ترجیحی که داشته باشید، شما انتخاب هایی دارید. ماتل ژنودکتس در حال حاضر موجود است و با قیمت 12.99 دلار به فروش می رسد.

شما می تو،د با ،ید دایناسورها از طریق این لینک ها از وبلاگ ،اب بازی دایناسور حمایت کنید ای بی و آمازون.

همچنین بازدید از …


منبع: https://dinotoyblog.com/2022/11/30/genyodectes-jur،ic-world-dominion-extreme-damage-by-mattel/