Cameo Kids پیام های شخصی سازی شده از شخصیت های محبوب پیش دبستانی را به ارمغان می آورد


توماس، جی جی و بلیپی همگی می توانند پیام های شخصی ارائه دهند! | منبع: Cameo Kids

Cameo، شرکتی که به ارائه پیام‌های ویدیویی شخصی‌سازی‌شده از افراد مشهور معروف است، با راه‌اندازی جدید Cameo Kids، بزرگترین سلبریتی‌ها را رزرو می‌کند.

Cameo Kids درست به موقع برای فصل تعطیلات راه اندازی شده است. سرویس جدید پیام‌های ویدیویی سفارشی را ارائه می‌دهد، بسیار شبیه به Cameo اصلی، اما این بار با تمرکز بر شخصیت‌هایی که بچه‌ها از آنها لذت خواهند برد.

راه‌اندازی اولیه از قبل شامل گزینه‌هایی برای پیام‌های ارسالی است بلیپ و کوکاملون شخصیت‌ها، هر دو پیشنهاد سرگرمی محبوب کودکان از Moonbug Entertainment. افرادی که به دنبال یک هدیه م،ادار برای بچه های زندگی خود هستند، می توانند ویدیوهای شخصی سازی شده از JJ، Cece، Blippi و دیگران را برای رویدادهایی مانند تولد یا حتی فقط زمان خواب دریافت کنند. موتور تانک توماس متل و True از نتفلی، واقعی و پادشاهی رنگین کمان همچنین به ،وان گزینه های شخصیت با Cameo Kids در دسترس هستند.

Cameo Kids همچنین بابانوئل دارد، درست به موقع برای کریسمس! | منبع: Minds،w

علاوه بر این، انتشار Cameo Kids دارای شخصیتی است که همه بچه ها عاشق آن هستند، بابا نوئل! با کمک Minds،w، یک شرکت ،میشن سازی CG، یک بابانوئل متحرک برای پیام های Cameo Kids در دسترس است. خود بابانوئل می‌تواند این خبر را به بچه‌ها برساند که امسال در لیست خوب هستند!

Cameo Kids برنامه هایی برای جستجوی شرکای IP جدید دارد، بنابراین امیدواریم در آینده گزینه های شخصیتی بیشتری برای طرفداران کوچک وجود داشته باشد. در حال حاضر، تعدادی شخصیت بامزه برای انتخاب وجود دارد و بابانوئل می‌تواند پاسخ شخصی کاملی را به هر بچه‌ای که کریسمس در ذهن دارد ارائه دهد. برای ،ب اطلاعات بیشتر یا تهیه ویدیو، به ادامه مطلب مراجعه کنید وب سایت Cameo Kids.


منبع: https://www.thetoyinsider.com/cameo-kids-launch/