7 پیشنهاد عالی برای خرید اسباب بازی برای دختران مجله ماتیلوس-توی لگو

او هم اکنون از قوه تخیل و درک بالایی برخوردار است و استفاده از بازی های فکری پیچیده برای او جذاب تر می باشد. می توانید انواع بازی های فکری از جمله بازی فکری بازرگان، بازی فکری انتخاب، بازی فکری گیربکس، بازی فکری کیف پول و غیره را با موضوعات مختلف و بر اساس علاقه کودک خود تهیه کنید. حال با توجه به اینکه دیگر فرزند شما دوران کودکی خود را پشت سر گذاشته و نیاز به بازی کردن در او شکل متفاوتی به خود گرفته، آیا با اسباب بازی های مناسب این دوران آشنایی دارید؟! با ما همراه باشید تا مطالب جالبی از این باب را برایتان بازگو کنیم. انواع اسباب بازی دخترانه خوب برای کودکان تا 2 سال را در نی نی بازار ببینید. این اسباب‌بازی فکری پازلی، امکان ساخت شش حیوان گوناگون و سه‌بعدی را برای کودکان فراهم می‌کند.

  • این دسته از حصولات باعث بالا رفتن هوش کودک شده و خلاقیت او را نیز تقویت می‌کنند.
  • بازی کردن کودک و استفاده از اسباب بازی کودک یک ساله می تواند علاوه بر افزایش تحرک کودک موجب شود تا کودک بتواند کارهای دستی و حرکتی بیشتری انجام دهد و این مهارت را در خود تقویت کند.
  • اصولا پسرها روحیه رقابتی و جنگجویانه بیشتری در مقایسه با دخترها دارند و جذب اسباب بازی هایی می شوند که این علاقه ذاتی را تامین کند.

یادگیری روابط اجتماعی مفید برای یک دختر در کودکی اساس زندگی آینده او خواهد بود. اگر فرزند شما هم به این بازی های دخترانه علاقه نشان میدهد پس بهترین گزینه برای او خرید اسباب بازی آشپرخانه کودک مجله خبری اسباب بازی است. حتی ممکن است برخی از دختران از قسمت اسباب بازی پسرانه، اسباب بازی‌ها را ترجیح دهند، بنابراین قبل از تصمیم نهایی خرید اسباب بازی، به آنچه واقعاً کودک کوچک از آن لذت می‌برد فکر کنید.

زیبا توی-خرید اسباب بازی

حتی گاهی اوقات از وجود بیماری های روحی پنهان کودک خبر میدهد که میتوان جلوی آن را گرفت و مانع از پیشرفتش شد. اسباب بازی یعنی دوست ، یعنی خواهر ، یعنی برادر ، یعنی معلم ، یعنی … که هر کدام به تنهایی نقش بسزایی در زندگی دارند. پس بدانید که انتخاب یک اسباب بازی مفید یعنی انتخاب یک خانواده خیالی برای فرزندتان.

فعالیت فیزیکی برای کودک شما بسیار مهم است زیرا تاثیر مستقیم در سلامت جسمی و روحی کودک دارد. پازل چوبی قهرمانان مارول با جعبه فلزی و 60 تکه پازل، یک انتخاب ایده آل برای افزایش مهارت های ذهنی و بالابردن سطح تمرکز کودک شما میباشد. پازل کودک قوطی فلزی شامل تصاویر شخصیت های محبوب اونجرز مثل هالک، کاپیتان آمریکا و آیرون من در یک قوطی فلزی زیبا میباشد.

در این حالت کودک شما نیاز به خلاقیت بیشتری برای بازی‌کردن با اسباب‌ بازی‌ های خود خواهد داشت. از آن‌جایی که پسرها علاقه دارند تا سازنده انواع ماشین باشند و آن‌ها را خود بیافرینند، انواع لگوهای ساختنی ماشین اسباب بازی‌های مناسبی برای پسرها هستند. کودک می‌تواند پس از ساخت لگو با ماشینی که حاصل تلاش و خلاقیت خودش است بازی کند و ساعت‌های طولانی با آن سرگرم شود.

مجموعه های خانه ‌سازی Plus Plus، بهترین اسباب بازی دخترانه برای شیفته‌های ساخت و ساز!

از این مجموعه می توان به انواع لگوی آتش نشان و مراکز درمانی اشاره کرد. اگر شما هم به دنبال یک اسباب بازی پسرانه 8 ساله هستید، خرید یک لگوی هواپیما یا موتور و یا ماشین به شما پیشنهاد می شود. همانطور که گفته شد اسباب بازیها بخش مهمی از کودکی فرزندان شما را پر میکنند و تاثیرات مهمی بر روی روحیات آنها میگذارند. اسباب بازیها یکی از قدیمیترین هم بازی کودکان سراسر دنیا بودهاند و خلاقیت زیادی در طراحی آنها دیده میشود. اساب بازی هایی که می خواهید برای پسرتان انتخاب کنید، باید دارای ویژگی های خاصی باشد.

برای مثال چیدن بلوک‌های چوبی ممکن است دشوار باشد اما کودک به مرور یاد می‌گیرد که چگونه آن ها را به گونه ای هماهنگ بچیند. بنابراین توپ در عین سادگی، یک اسباب بازی مناسب برای کودک 5 ساله است که قیمت بسیار مناسبی هم دارد. توپ بازی برای کودک هم نشاط‌یخش است، هم سلامت جسمی او را افزایش می‌دهد. اگر کودک 5 ساله شما دوست دارد یک جا بشیند و با تبلتش بازی کند، با استفاده از توپ او را با جنب و جوش تشویق کنید. در فروشگاه کی کی تویز همه اسباب بازی ها با متریال استاندارد ساخته شده اند و از بهترین برندها و شرکت های تولید کننده اسباب بازی می باشد.