5 اتاق فرار ترسناک برتر کشور رزرو اسکیپ روم ترسناک تهران و کرج | allescape

5 اتاق فرار ترسناک برتر کشور رزرو اسکیپ روم ترسناک تهران و کرج | allescape

یکی اتاق فرار جوکر، دیگری اتاق فرار کما، اتاق فرار مرد هلندی و اتاق قرار مصر. توجه داشته باشید که در اتاق فرار اسپریال، شما به همراه دوستان خود وارد یک اتاق شده که تم و داستان مشخصی دارد. از شما خواسته می‌شود تا معمای مربوط به بازی را حل کنید و نهایتاً بتوانید در زمان محدود (حدوداً ۱ ساعت) از اتاق خارج شوید. هرگاه بیش از حد در معمایی گیر کردید، مدیر بازی به شما کمک خواهد کرد و راهنمای لازم ارائه می‌شود. دقت کنید که تمامی بازی‌ها برای سن ۱۶ سال به بالا طراحی شده‌اند.

  • برای بازی های ترسناک حتما باید بالای 16 سال باشیم اما اگر بازی غیر ترسناک باشد میتوانید در سنین پایین تر هم شرکت نمائید.
  • اگر شما نیز عاشق اتاق فرار باشید و بخواهید اطلاعاتی کسب کنید که اتاق اسکیپ روم کرج فرار کجا خوبه؟ یا بهترین اتاق فرار در تهران کجاست!
  • در سایت مای اسکیپ می توانید اتاق فرارهای ایران رو با جزئیات کامل جستجو کنید و رزرو اتاق فرار خودتون رو با تخفیف و به صورت حرفه ای انجام بدید …
  • چراکه انجام این تفریح بسیار سرگرم‌کننده و درعین‌حال ترسناک است.
  • اتفاقات و معماهایی هم که در حین بازی وجود دارند، جذابیت آن را دوچندان می‌کنند.

خیر، متاسفانه داخل مجموعه جایی برای انتظار کشیدن همراه یا بچه ها یا حیوانات خانگی وجود ندارد. اگر واقعا راه‌حل دیگه‌‍ای ندارید، از قبل به صورت تلفنی به ما اطلاع بدید تا بتونیم هماهنگی های لازم رو انجام بدیم. © کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت تجارت الکترونیک ستاره است. در واقع کم پیش می‌آید پس از تجربه‌ای که طیف وسیعی از احساسات را در برگرفته باشد، چیز خاصی را به یاد بیاوریم.

اتاق فرار قاتل سریالی

اگر بخواهیم در معرفی بهترین اتاق فرارهای شمال تهران، به یکی از حرفه‌ای‌ترین اتاق فرارها اشاره کنیم، اتاق فرار اسکیپ کیوب در صدر آن است. این اتاق فرار هیجان‌انگیز با پرسنل هوشمند، علاقه‌مند و عاشق هیجان اداره می‌شود که در سه شعبه مختلف کار خود را گسترش داده است. سناریوهای جذاب، هیجانی، فانتزی و ترسناک از محبوب‌ترین انواع بازی در اسکیپ کیوب است. شما می‌توانید به راحتی با مراجعه به شعبه‌های مختلف در شمال تهران و غرب تهران، از اتاق فرارهای مختلف این مجموعه استفاده کنید و هیجانی وصف نشدنی را تجربه کنید.

اتاق فرار مردگان متحرک

این روح در یک لحظه ممکن است مقابل شما ظاهر شود یا قصد کشتن شما را داشته باشد. در اتاق فرار های ترسناک جنی و روحی چون روح و جن با انسان ها تماسی ندارند، با شرکت کنندگان نیز به همین صورت خواهد بود. از طرفی، نه تنها اکتورها با شرکت کنندگان تماسی برقرار نمی کنند بلکه در صورتیکه شرکت کنندگان به اکتور ها دست بزنند، بازی را می بازند. عمده ترسی که در اتاق فرار های ترسناک جنی و روحی هست، دیداری و شنیداری است مانند صدای موسیقی ترسناک، دیدن عبور کردن یک روح از مقابل چشمان یا صدای جیغ جن ها.

با دوستان، خانواده یا همکاران فکر کنید، سرنخ‌ها را کنار هم بچینید، راه خروج از مخمصه‌ای که در اون گرفتار شدید رو پیدا کنید و مأموریتتون رو به پایان برسونید… در ماههای گذشته متاسفانه تعداد زیادی از بازیگران اتاق‌ فرارهای ترسناک دچار اسیب جدی از سمت بازیکنان شده اند. در زمانی که احساس ترس کردید به هیچ عنوان به سمت آن‌ها حمله‌ور نشوید و یا مشت و لگد نزنید. این در حال حاضر بزرگترین نگرانی دارندگان اتاق فرارهای ترسناک است. بین غوطه وری کامل و به خاطر سپردن اینکه هنوز یک بازی است مرزی وجود دارد. شل گرفتن تا حد وحشت کامل مخرب است و فقط تجربه را از شما می‌گیرد.