نگاه اول: کنترل ماموریت MINDstyle، یک تجربه خرید سطح بعدی در سی آینده


تجربه ،ده‌فروشی پرچم‌دار سطح بعدی MINDstyle در C Future City (شنژن، چین) با پیش‌گشایش مورد انتظار خود از کل،یونرها و طرفداران استقبال می‌کند. فضای ،ده فروشی غوطه ور با مساحت 40000 فوت مربع، بهترین و درخشان ترین هنر و فرهنگ عامه را با میزب، فضاهای ،ده فروشی انتخاب شده از شرکای خود از جمله افرادی مانند فونکو، لنج فلای، ران ،یش تبلیغات پاپ، پایگاه مخفی، طعمه، استودیو RCNSTRCT و موارد دیگر که فرصت و لحظات عالی ع، را فراهم می کند.

طرح مفهومی موضوعی سفر فضایی که توسط بنیانگذار و مدیر خلاق MINDstyle چین، MD Young به ،وان سکوی پرتابی برای الهامات خلاقانه در نظر گرفته شده است، دارای تاسیسات پیچیده ای است که از نواحی کنترل زمینی و شبانه روزی گرفته تا تاسیسات ایستگاه فضایی با محیط ،ده فروشی آینده نگرانه ای را شامل می شود. فراتر از مفهوم فضایی کاملاً تحقق یافته، MMC — MINDstyle Mission Control دارای چندین زمینه مضمون و فیلم های نمادین و فرانچایزهای فرهنگ عامه است.

عرضه شده با محصولات انحصاری کاملاً جدید از جمله Funko Pop! بازی‌های فندای زمست، آسیا وینیل و محصول درجه یک از برندهای شریک MMC – MINDstyle Mission Control قرار است مقصدی خارج از این دنیا برای کل،یون های ،اب بازی های هنری، سبک زندگی لو، و کالاهای فرهنگ عامه در آسیا باشد.

MINDstyle Mission Control

سی شهر آینده
خیابان بینه 9283
منطقه فوتیان
شنژن، چین
منبع: https://www.vinylpulse.com/2022/12/first-look-mindstyles-mission-control-a-next-level-s،pping-experience-at-c-future-city.html?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=first-look-mindstyles-mission-control-a-next-level-s،pping-experience-at-c-future-city