نقد و بررسی دکتر مایندبندر سری طبقه بندی شده GI Joe


مایندبندر، تهدید دانشمند دیوانه، عضل،، سبیل دار، دیوانه به صفوف کبرا پیوسته است و او باشکوه است.

تعداد کمی از خطوط ،اب‌بازی می‌توانند با سینه برهنه و شگفت‌انگیز که دکتر مایندبندر است، مق، کنند. دندانپزشک سابق که به بازجوی سادیستی تبدیل شده بود، در سال 1986 وارد صحنه شد و سطحی از فحاشی مطلق را با خود به ارمغان آورد که تاکنون در تاریخ ،اب بازی دیده نشده بود. مطمئناً، هِمن به سختی با چیزی جز کمربند پشمالو و برنزه وارد جنگ شد، اما آیا او مونوکول داشت؟

خیر

تعداد بسیار کمی از مردان می توانند مونوکل را پیاده کنند.

تعداد کمی از مردان دکتر مایندبندر هستند.

Mind، به خط GI Joe Cl،ified بدون به روز رس، یا کاهش گام برداشت. عاری از تاکتیکی سازی یا فوق جدی سازی. بدون پیراهن عاری از شرم.

Mind، چهره گران‌تری بود، اما او با لوازم جانبی همراه است. این که آیا آنها کاملاً ضروری بودند یا نه، به ،یدار بستگی دارد، اما آنها بسیار باحال هستند، و با تمام چیزهای او مطابقت دارند.

خود رقم عمدتاً عالی است. مفصل کار استاندارد طبقه بندی شده شما است، و همه چیز عالی کار می کند … به جز ،. من رگه های بسیار خوبی از این فیگورها داشته ام که ، بسیار بهبود یافته است، اما مایندبندر دوباره کمی بیش از حد سفت شده است. من کمی بیش از حد می ترسیدم که آنها را حرکت دهم بدون اینکه کار خاصی انجام دهم تا تحرک بیشتری داشته باشند – متوجه شدم کمی فشار سفید در تلاش برای شل ، آنها در طول جلسه ع، – بنابراین به این دلیل او به شدت پویا نخواهد بود. این تصاویر من مجبور نیستم این کار را برای مقدار من،ی از ارقام انجام دهم، اما قرار است ، را بردارم، توپ ها را جدا کنم و سپس در صورت ،وم روغن شوک اضافه کنم. هنگامی که همه این کارها انجام شد، Mind، باید به محدوده کامل برسد.

خارج از ،، همه چیز دیگر زرق و برق دار است. سبیل خود قیمت برای پذیرش است. به نظر می رسد که او می خواهد دیزی را با دوچرخه ای که برای دو نفر ساخته شده است بیرون بیاورد … تا مرگ!!!11!! این دیک ، یک قدم با بستن دختری به ریل قطار فاصله دارد.

او شیطان است، این چیزی است که من می گویم.

شنل پارچه‌ای عالی به نظر می‌رسد و مانع از سرگرمی فوق‌العاده‌ای که می‌خواهم با فیگورهایم داشته باشم، کار خوبی می‌کند. متوجه شدم که شانه هایم کمی تغییر رنگ از روی شنل دارند، چیزی که ظاهراً گسترده است. میرم کمی الکل و بعد استون امتحان کنم ببینم از بین میره یا نه.

همانطور که گفتم، Mind، با مقدار من،ی از لوازم جانبی عرضه می شود. اول، او با سلاح قدیمی خود می آید، که نوعی تولید برقی است. به یک باتری متصل می شود که به پشت او می ،بد. من احساس می‌کردم که باتری اشتباه می‌،بد – به طرز ناخوشایندی روی نقطه اتصال در بالای دستگاه قرار می‌گیرد. به نظر می رسد که بند ناف راحت تر در پایین میخ می شود. من می دانم که شما می گویید “فقط آن را برگرد،د” اما گیره ای که به کمربند او وصل می شود برای این کار خیلی بلند است. اساساً سیستم میخ باید تعویض شود. اگر همه چیز را به هم وصل کرده اید، به احتمال زیاد می د،د در مورد چه چیزی صحبت می کنم. شاید. البته، همیشه می تواند فقط من باشم.

او همچنین با یک تغییر دوم در همان موضوع ارائه می شود که به طور مشابه وصل می شود. یک اسلحه بغلی که او می تواند آن را غلاف کند، همراه با یک تفنگ تزریقی که برای آن استفاده می شود – چیزهای علمی عجیب و غریب.

جمجمه ای وجود دارد که مغز گنجانده شده می تواند در آن جا شود، همراه با ظرفی برای مغز. یک دست زامبی شده وجود دارد که می تواند در ظرف بزرگتر جا شود. تعداد انگشت شماری دیود وجود دارد که می توان آنها را به هر دو ظرف وصل کرد.

اساساً، این چیزهای علمی جالب زیادی است. ارقامی وجود دارد که با لیوان ها و لوله های آزمایش ارائه می شوند که می توان آنها را برای موفقیت علمی بیشتر به مجموعه اضافه کرد.

فکر نمی‌کردم قبلاً به آن نیاز داشته باشم، اما Mind، باعث می‌شود که بخواهم مجموعه لو، Frankenstein’s Monster Jadatoys را با میز عمل چرخان تهیه کنم.

ل،تی!

مایندبندر همیشه شخصیتی بود که در خط جو به بهترین شکل خودنمایی می کرد. او فقط قیافه‌ای دارد که فریاد می‌زند: «با آن مرد مزاحم نشو». می د،د که او در بین اندازه گیری ها فشار می آورد. او نقطه تلاقی عالی بین علم فوق العاده ترسناک و خم ، موش های بدنسازی است. او می‌تواند DNA را به هم متصل کند و یک خفاش را ببندد. نسخه طبقه بندی شده به روز رس، کاملی برای آن رقم قدیمی است و همه چیز را در مورد طراحی اصلی که تقریباً همه چیز بود، عالی نگه می دارد.

او پیراهن ندارد و باید علم داشته باشد.

درباره نویسنده پست


منبع: http://thefwoosh.com/2022/11/hasbro-g-i-joe-cl،ified-series-dr-mind،-review/