قیمت خرید انواع نهال گردو اصلاح شده ژنوتیپ پربار زودرس تضمینی 1402 | nahalfa

قیمت خرید انواع نهال گردو اصلاح شده ژنوتیپ پربار زودرس تضمینی 1402 | nahalfa

انتخاب نهال به سلیقه ، دانش طعم غالب بازار هدف ، آب و هوا و خاک و پیش بینی اقتصادی شما از فروش اقلام خرید نهال گردو بستگی دارد. انتخاب مرجعی که از آن نهال خریداری خواهید کرد شاید مهمتر از انتخاب نهال گردو باشد. غرب نهال با ارائه بیش از 25 نوع رقم نهال گردو با کیفیت عالی و با کیفیت بالا می تواند شما را به کاشت ، نگهداری و برداشت دلار نزدیک کند.

  • شکل درخت قامت راست، قدرت رویشی آن متوسط، تیپ تشکیل جوانه های بارده 80 درصد جانبی، زمان برگ دهی زود تا متوسط، نسبتا حساس به سرما اما در سال های متعارف کمتر دچار سرمازدگی می شود.
  • به ارتفاع چاله ای که برای درخت گردو حفر می کنید دقت داشته باشید.
  • اهمیت کشت نهال گردو به دلیل میوه و چوب آن است.
  • آب خون همه موجودات زنده است ؛ می تواند رشد کند و رشد کند.

یکی دیگر از خصوصیات آن این است که به سرعت به بازدهی می رسد. این نهال ها در برابر بیماری باکتریوز مقاوم هستند. ، گردو یالووا 3 منشأ این گردو ترکیه است ، کاشت و خرید نهال های گردو در ترکیه محبوب نیست. فاصله کاشت نهال های گردو خارجی معمولاً در حدود 6×6 است ، اما در گونه های ایران باستان معمولاً 12×12 است.این نهال (یالووا 3) نسبت به سایر انواع درختان گردو دیگر مقاومت بالایی دارد. فاصله کاشت نهال های گردو خارجی معمولاً در حدود 6×6 است ، اما در گونه های ایران باستان معمولاً 12×12 است. این رقم نهال گردو، که (گردو سجنو) نام دارد مناسب مناطق با یخبندان زیاد می باشد.

چرا نهال گردو بکاریم ؟!

نهال غرب با تنوع منحصر به فرد خود در عرضه نهال گردو ، به راحتی می تواند نیاز هر لایه از تولیدکنندگان و مشتریان را برآورده کند. در بخش صادرات با کشورهای همسایه ماننده کشور ترکیه، آذربایجان، عراق و سایر کشورها همکاری دارد. شرکت برتر نهال دارای گواهی نامه بهداشت بوده و تمام نهال ها با کیفیت عالی و عاری از هرگونه بیماری، تولید می شود. رنگ مغز گردوی تویسرکان روشن است و از این نظر نزد خریداران، با کیفیت محسوب می‌شود.

خرید بهترین نهال گردو (نهال گردو پیوندی و نهال گردو بذری)

مطمئن باشید تمامی قیمت هایی که نهالستان برتر نهال برای نژاد های گوناگون نهال گردوی خود در نظر گرفتند، همگی اقتصادی و برای کشاورزان بسیار با صرفه خواهد بود. اگر شما به یک نهالستان مراجعه کنید با تفاوت قیمت نهال گردو رو به رو می شوید. ولی دلیل اصلی این تفاوت قیمت چیست؟ مهمترین علت آن نوع تولید نهال گردو در نهالستان می‌باشد. مطمئناً قیمت نهالی که با روش های سنتی تولید می شود، با قیمت نهال ژنتیک و اصلاح شده بسیار متفاوت است.

از نژاد های معروف نهال های سردسیری می توان به نهال گردو فرنور و نهال گردو کانادایی، گردو ژنوتیپ پالیز اشاره کرد. شما میتوانید برایخرید نهال گردو ، دریافت لیست قیمت نهال گردو، اخذ نمایندگی فروش نهال گردوو همچنین احداث باغ گردوو هر گونه مشاوره در زمینه نهال های مثمر و غیر مثمر با شماره های نهالستاندر تماس باشید. انواع نهال گردو با خواستگاه مختلف بصورت بذری و پیوندی موجود می‌باشد. ارقام ایرانی و خارجی اصلاح شده زود بازده و بسیار مقاوم به سرما و مقاوم به انواع بیماری در نهالستان رویال به فروش می رسد.