فیلم در جهت درست با این بازی چیزهای بی اهمیت!


خانواده و دوستان را با یک بازی کلیپولوژی به چالش بکشید| منبع: Moose Toys

اگر فکر می کنید “غیرقابل تصور” است (عروس پرنسس، 1987) که یک ،اب‌بازی وجود دارد که نوجوان شما آن را دوست دارد – سپس «از آن بیرون بیاورید!» (ماه زده، 1987) و Clipology را از Moose Toys دریافت کنید، زیرا این “چیزی است که رویاها از آن ساخته شده اند”! (شاهین مالت، 1941)

Clipology یک بازی رومیزی استریم با هزاران سوال بی اهمیت مبتنی بر فیلم و معماهای ویدئویی است. این زمان بازی است به اضافه زمان نمایش با کلیپ های واقعی از بهترین فیلم ها و نمایش های تلویزیونی جهان. از جانب پارک ژوراسیک به ترول ها و Dreamworks به لاینزگیت، این بازی سنتی روی تخته را با فناوری مدرن ،یب می کند. همه ،، که بازی می کنند به یک میز، تلفن یا تلویزیون نیاز دارند، اما Clipology بر روی یک پلت فرم مبتنی بر ابر قرار دارد، بنابراین هیچ برنامه ای وجود ندارد – فقط کد دسترسی را وارد کرده و شروع به بازی کنید!

عالی برای مهم، ها و شب بازی های خانوادگی! | منبع: Moose Toys

بازیکنان به سؤالات کارت ها یا دستگاه پخش پاسخ می دهند. برخی از سوالات ممکن است نام بازیگر زن با موهای قرمز در یک فیلم خاص را بپرسند یا اینکه بازیگر در یک صحنه خاص چه خطی دارد. بیش از 12 دسته ویدیو مانند «نام آن فیلم»، «فریز فریم» و موارد دیگر وجود دارد. سوالات تمام ،اوین مورد علاقه شما را پوشش می دهند و سوالات به روز می شوند تا هر بار که بازی می کنید، بازی را به روز نگه دارید. برای انجام بازی به دو یا چند بازیکن نیاز دارید و بهترین بازی در صورتی است که همه بازیکنان 13 سال به بالا باشند!

تماشاگران پرخوری عاشق آوردن این بازی به خانه خواهند بود! | منبع: Moose Toys

این بازی را می توان با همه افراد حاضر در اتاق بازی کرد، اما می توان آن را از راه دور از طریق سرویس های کنفرانس وب مانند زوم نیز بازی کرد. این بازی برای خواب نوجوانان، شب های دانشگاه و مهم، های والدین عالی است. بچه‌ها می‌توانند ببینند که پدربزرگ و مادربزرگشان چقدر باحال هستند و والدین راهی برای ارتباط با بچه‌هایشان دارند!

اگر فردی در زندگی‌تان دارید که فیلم‌شناس است، خطوط نمایشی را می‌خواند یا مجموعه‌ای از تی‌شرت‌هایی با نقل قول‌هایی از فیلم‌های محبوب هالیوودی دارد، Clipology او را به «بی‌نهایت… و فراتر» خواهد برد.داستان ،اب بازی، 1995)!


منبع: https://www.thetoyinsider.com/moose-toys-clipology-game-review/