راهنمای خرید باربیکیو+11 مدل باربیکو با قیمت مناسب ورندل

راهنمای خرید باربیکیو+11 مدل باربیکو با قیمت مناسب ورندل

راهنمای خرید باربیکیو به شما می گوید چه مواردی را در هنگام خرید باربیکیو یا کباب پز در نظر بگیرید تا بهترین انتخاب منقل ارزان را داشته باشید. پختن مواد غذایی و عمدتا گوشت و مرغ، روی کباب پز یا باربیکیو ذغالی یا گازی را باربیکیو یا باربیکیو کردن، می گویند. در واقع باربیکیو یک روش پخت غذا است که از قرار دادن گوشت روی حرارت و یا آتش در فضای آزاد ایجاد می شود.

  • ذغال‌های مرغوبی که می‌توان از آن‌ها برای کباب کردن مواد غذایی استفاده کرد، باید دارای ویژگی‌های زیر باشند.
  • که می توان با استفاده از این روش مواد غذایی مختلف را طبخ نمود .
  • کباب کردن یک روش سرگرم کننده و خوشمزه برای تهیه یک وعده غذایی در طول سال است.
  • به دلیل اینکه جامعه ما در بسیاری از اوقات حالت های سنتی خود را حفظ کرده است .

به دلیل اینکه هوا در اطراف آن ها در گردش می باشد ، و دود به وجود آمده در باربیکیو به اطراف پخش میشود . اما اگر باربیکیو یا کباب پز شما به صورت مسقف باشد ، یا اینکه به صورت تو کار باشد و دارای سقف باشد . شما نیاز دارید تا یک تهویه مناسب برای کباب پز خود در نظر بگیرید . همچنین گاهی اوقات از کباب پز ها در محیط های سرپوشیده استفاده می شود ، در این مواقع حتی اگر باربیکیو شما مسقف نباشد ، بازهم باید یک تهویه مناسب داشته باشید .

کباب‌پز باربیکیو ذغالی آتشدان 100 (نسل جدید)

اما در زمان خرید باربیکیو ذغالی می‌بایست چند نکته مهم را در نظر داشته باشید. اگر امکان جابجایی باربیکیو برای شما از اهمیت بالایی برخوردار است، پس باید این موضوع را جزو اولویت‌های خود به هنگام خرید باربیکیو قرار دهید. مثلا اکثر کباب پز های تولید باربیکیو تهران کیچن دارای چرخ بوده که سهولت جابجایی آن را امکان پذیر می نماید.

با اینکه کاربرد باربیکیو برای طبخ غذا می‌باشد اما در عین حال باید طراحی معقولی داشته باشد. بهتر است باربیکیوی انتخاب کنید که فضای کافی مثل میز کار را داشته باشند. مثلا اکثر باربیکیوهای گازی استیل آیلند دارای شعله آشپزی، سرخ کن، سبد سرخ کن، میزکار، کابینت و کشو و میز بغل هستند. بیشتر باربیکیوهای موجود در بازار ایران از فولاد ضد زنگ، فولاد میناکاری شده، چدن یا آلومینیوم ساخته می‌شوند. فولاد ضد زنگ بهترین دوام و مقاومت را در برابر آب و هوا ارائه می‌دهد و از این رو گزینه مناسبی برای فضاهای باز است.

باربیکیو آپارتمانی تتیس مدل S-300

در باربیکیو های ذغال سنگ، موادی غیر از اینها تولید می شود که ممکن است طعم غذا را تغییر دهد. تاریخچه‌ی کباب پز به زمان‌های قبل از استعمار در آمریکا بر می‌گردد. در آن زمان مردم آمریکای جنوبی گوشت‌ها را بر روی سازه‌های چوبی به نام بارباکو گذاشته و کباب می‌کردند.

این قیمت می‌تواند برای کباب پزی در همین ابعاد ولی با کیفیت متفاوت تر ، آیا استفاده از آلیاژ های متفاوت تا حدود ۲۰ میلیون تومان نیز برسد . به همین دلیل نمی توان قیمت دقیقی برای خرید یک باربیکیو یا کباب پز آن کرد . یک تفاوت باربیکیو گاز و ذغالی در این است که چه غذایی مناسب طبخ در آنها می باشد.

استفاده از مطالب فروشگاه اینترنتی آشپزخانه تهران فقط برای مقاصد غیرتجاری و با ذکر منبع بلامانع است. شما نیاز داری تنها با روش های چیدن آجر و آماده کردن سیمان آشنا باشید . بقیه مراحل زیاد سخت نمی باشد و می توانید به راحتی این کار را انجام دهید . برای اینکه بتوانید محصولی مطابق با نیازهای خود انتخاب کنید ، ابتدا باید میزان بودجه خود را مشخص کنید .