بهترین اسباب بازی دخترانه و پسرانه جدید اسباب بازی کندی-توی لگو

بعضی از اسباب بازی های دخترانه علاوه بر اینکه جسم کودک را به تحرک وا می دارند؛ ذهن و فکر دختران را نیز تحت الشعاع قرار می دهد. اگر به این مورد توجه نکنید؛ مجبور می شوید زود به زود اسباب بازی تهیه کنید. بهتر است که موردی را انتخاب کنید که هم از نظر قیمت و هم از نظر کیفیت و استحکام بهترین باشد.

  • والدین می‌توانند با مکعب‌های چوبی این بازی مفاهیم ریاضی را نیز به کودک ۳ ساله دختر یا پسر خود آموزش دهند.
  • اسباب بازی ماشین کنترلی آفرودی پلیس که دارای باتری شارژی 7.4 ولتی می باشد.
  • هنگام خرید این گونه وسیله ها به وزن کودک خود دقت کنید و از بازی های هیجانی و پر سرعت به شدت خودداری کنید.
  • بلوک‌های چوبی این بازی از بهترین نوع چوب ساخته شده‌اند و سازگار با محیط زیست هستند.

در این بازی گاها والدین نیز شرکت می کنند و باید بزرگسالان نیز بدنبال یادگیری مهارت بازی کردن باشند. در این منطقه شرکت سازنده لگو دارای دفتر نمایندگی است و فعالیت هایی را انجام می دهد. قابلیت های منحصر به فردی از جمله تنظیم ارتفاع دسته، وزن سبک، بسته بندی زیبا و…است.

بازیجو-خرید اسباب بازی

کافی است یک دستمال خیس را به آرامی روی ظرف بکشید تا مانند روز اولش شود. این اسباب بازی مناسب برای کودک 5 ساله است زیرا به او فرصت می‌دهد تا ذهنش را به زیبایی تخلیه کنند. تا قبل از 5 سالگی، بازی با اسباب بازی های ریز مثل پیچ‌ برای کودک خطر بلع دارد.

دختر کفشدوزکی

با بازی پازل فرزند شما بر افزایش قدرت حافظه خود می افزاید و شاید حل کردن آن به نوعی ابزاری چالش برانگیز برای استفاده بیشتر کودک از قوه ذهن خود باشد. به طور معمول بچه های دوازده سال به بالا در حال سپری کردن اوقات مجله خبری اسباب بازی فراغت خود در زمینه فعالیت هایی از قبیل ورزش های سازمان یافته، بازی های رایانه ای و ویدئویی و نیز فعالیت های اجتماعی با دوستان خود هستند. در این بخش ما به تعدای از اسباب بازی های مناسب این سنین اشاره خواهیم کرد.

عروسک موزیکال دخترانه قد 36 سانت MAY MAY GIRL_اسباب بازی

با اسباب بازی‌ لگوی ماجراجویی‌های سوپرماریو می‌توانید کودکتان را هم با این شخصیت آشنا کنید. سطح مقدماتی این بازی را می‌توان در لیست بهترین اسباب بازی های دخترانه برای دختران 6 ساله در نظر گرفت. در این بازی، ابتدا کودکان سطوح آجری را می‌سازند و مهارت‌های خود را برای انجام بازی‌ دیجیتال به چالش می‌کشند. از آن جایی که سطح انرژی در پسران به شکل خاصی بالا است، اسباب بازی‌های پسرانه مورد نظر نیز باید در همین راستا و در جهت کمک به تخلیه درست این انرژی طراحی شده باشد.

این اسباب بازی ها با پلاستیک و مقوای با کیفیت ساخته شده اند و لبه های تیز ندارند که به دست کودکان آسیب برساند. این اسباب بازی فکری برای کودکان بالای 3 سال ایده آل است و چندین سال قابل استفاده است. برای مثال ماشین های کنترلی یا صدادار و ماشین ها دستی و بدون صدا، ماشین های پلاستیکی یا ماشین های فلزی. اما هرگز فراموش نکنید که کودک حتما به این گونه اسباب بازی ها احتیاج دارد تا از دنیای کودکی خود لذت ببرد. به خصوص امروزه که اکثر والدین با در اختیار گذاشتن وسایل رایانه ای به کودکان، تقریبا هیجان لمس کردن و بازی در دنیای واقعی و کسب تجربه و مهارت را از کودکان تا حد زیادی دریغ کرده اند. کودک با دست زدن و حرکت دادن اشیا و اسباب بازی هایی مثل ماشین، طعم واقعی جذابیت بازی را میچشد و صد در صد رشد روانی و ذهنی بهتری خواهد داشت.