این ارقام جدید TMNT حال و هوای قوی دهه 90 را می‌دهند


این فیگورهای خیاب، TMNT با 31 نقطه بیان و سبک باورن،ی دهه 90، برای کودکان و کل،یونرها عالی است. | منبع: The Loyal Subjects

سلام، بچه های دهه 90: ما 411 را با ارقام برگشتی داریم که واقعاً بمب هستند.

چهره های لاک پشت های خیاب، از The Loyal Subjects BST AXN لاین کل،یون های بین نسلی عالی برای طرفداران لاک پشت های نینجا (TMNT) جوان و پیر هستند.

خط کامل لاک‌پشت‌های خیاب، دارای چهار فیگور در مقیاس 1:15 است – شما آنها را می‌شناسید، دوستشان دارید: مایکی، لئو، راف، و د، – با سه نوع. هر یک از تغییرات دارای یک ژاکت Letterman با رنگ های متفاوت است که یا نسخه خیاب، با رنگ ثابت یا یک نسخه بادشکن با رنگ روشن است. در هر صورت، این لاک‌پشت‌ها به نظر می‌رسند که مستقیماً از فیلم نوجوانان دهه 90 شما خارج شده‌اند، و ما کاملاً وسواس داریم.

فیگورهای لاک پشت های خیاب، TMNT با چندین پرتره سر، حرکات دست و لوازم جانبی ارائه می شوند! | منبع: The Loyal Subjects

تغییرات، به علاوه امتیاز اضافه شده از پرتره های متعدد سر با حالات مختلف صورت، انواع حرکات دست، و 31 نقطه مفصل (در مچ پا، مچ دست، شانه ها، ران ها و زانوها)، این فیگورها را نه تنها برای بچه ها عالی می کند. ، اما همچنین کل،یونرها. آنها فوق العاده دقیق، قابل حمل، منحصر به فرد و شیک هستند، همه آنها با قیمت عالی هر کدام 19.99 دلار هستند. شما می تو،د بدون ش،تن بانک به مجموعه خود اضافه کنید.

علاوه بر تمام این خوبی‌های یکپارچهسازی با سیستمعامل، هر یک از فیگورها با لوازم جانبی متعددی عرضه می‌شوند، از واکمن‌ها، بوم با،‌ها، سایبان‌های قابل جابجایی، سلاح‌ها، دوربین‌های فیلم‌برداری و موارد دیگر. کارت جمع آوری TMNT؛ و یک بر،ب BST AXN.

پس جعبه های خود را بشکنید و پیتزای مورد علاقه خود را سفارش دهید، این لاک پشت ها – همانطور که در دهه 90 گفتیم – همه اینها و یک کیسه چیپس هستند!


منبع: https://www.thetoyinsider.com/bst-axn-street-turtles-review/