انواع دستگاه لوله بازکنی به همراه قیمت و مشخصات :: پارس کمک شرکت خدماتی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه و حفر چاه و تشخیص نم

انواع دستگاه لوله بازکنی به همراه قیمت و مشخصات :: پارس کمک شرکت خدماتی در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه و حفر چاه و تشخیص نم

سر فنر چاقویی که به منظور تیکه تیکه کردن و بریدن الیاف و پارچه های درون لوله توالت و فاضلاب به کار گرفته می شود. برخورداری از قدرت بالای آن در باز کردن انواع گرفتگی لوله توالت به خصوص در مسیرهای نزدیک به چاه بسیار عالی می باشد. قابلیت استفاده از انواع فنر را دارد معمولا دارای قفل بر روی دستگیره است و قابلیت استفاده از سایز های مختلف فنر را دارد.

کیفیت ساخت بالا و همینطور قدرت موتور فوق العاده دستگاه های لوله باز کن دریلی نیز از دیگر ویژگی های این محصول به شمار می آید که در زمان خرید باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید. از طرفی، در بیشتر موارد قیمت فنر لوله بازکنی بسیار بالاتر از خدمات حرفه‌ای این حوزه تمام خواهد شد. پس از رفع مشکل به دست متخصص، با رعایت چند نکته ساده و اقدام سریع در برابر گرفتگی‌های ضعیف، نه نیازی به پرداخت قیمت فنر لوله بازکنی خواهید داشت و نه تماس با متخصصان. برای خرید دستگاه لوله بازکن می توانید از بخش بالای همین صفحه، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید و مشخصات فنی کالا را مشاهده نمایید.

در بین روش های باز کردن لوله فاضلاب، استفاده از دستگاه لوله بازکن فنری، بهترین روش توصیه شده می باشد که تمامی شرکت های لوله بازکنی و تخلیه چاه با استفاده از آن خدمات خود را ارائه می دهند. استفاده از انواع دستگاه لوله بازکنی برقی همچون دستگاه فنر رفع گرفتگی لوله در تهران کاربرد فراوانی دارد. شرکت های زیادی از این دستگاه ها برای بازکردن لوله ها استفاده می‌نمایند و به این وسیله خدمات لوله بازکنی ارزان را در تهران می دهند. ارائه خدمات متنوع و متعدد در تهران همچون رفع گرفتگی لوله فوری، بازکردن لوله شبانه روزی و بازکردن لوله ارزان صرفا با کمک چنین دستگاه هایی ممکن می‌باشد. مورد اول قیمت خرید دستگاه می باشد که انواع دستگاه لوله بازکنی خارجی قیمت های متعددی را دارا ‌هستند.

چنانچه که فنر به مانعی عکس العمل نماید بایستی با استفاده از دست فنر را هدایت کرد. همینطور در حرکت برگشت انواع دستگاه لوله بازکنی نیز می بایست با دست فنر را جمع کرد. در نتیجه فنر جمع کن دستگاه رفع گرفتگی لوله نقش زیادی در سهولت فعالیت ندارد و این عمل را خود لوله بازکن می بایست انجام دهد.

  • اگر گرفتگی لوله‌ها زیاد و شدید است، حتما از یک متخصص لوله بازکن کمک بگیرید و لطفا در خانه از روش فنر لوله بازکنی با دریل استفاده کنید.
  • ✅ به طور کلی قابلیت های این دستگاه در باز کردن کفشور حمام، آشپزخانه، پارکینگ، حیاط و همچنین سیفون توالت فرنگی و ایرانی نیز، نمایان است.
  • اما با فنرهای فولادی می‌توان انواع رسوبات سنگین و ریشه درختان را برطرف کرد.
  • انواع دستگاه لوله بازکنی از سرفنرهای مختلفی برای لوله بازکنی ها استفاده می‌نماید.
  • سر فنر میله فنری این فنر از دو رابط برای اتصال فنرها برخوردار می باشد.

محفظه فنر دستگاه G500 در مدل نیمه صنعتی تا 10 متر و در مدل صنعتی تا 30 متر فنر را در خود نگه می دارد. اما چرا فنر لوله بازکنی با دریل چنین محبوبیتی دارد؟ علت این موضوع را باید در پایین بودن سرعت چرخش فنر در روش فنر دستی لوله باز کنی، و همچنین وزن و حجم بالای دستگاه فنر لوله بازکنی دانست. می توانید برای تأثیر بیشتر دستگاه لوله بازکنی از کلید چپ گرد و راست گرد استفاده نمایید. بعد از اتمام کار باید فنر را از داخل لوله خارج کنید و آن را در محفظه جمع کننده فنر قرار دهید. بخاطر داشته باشید که بعد از پایان کار حتماً باید مقداری آب داخل لوله بریزید تا گرفتگی های باز شده به کمک آب از لوله خارج شده و به چاه وارد شود.

به طور کلی قابلیت های این دستگاه در باز کردن کفشور حمام، آشپزخانه، پارکینگ، حیاط و همچنین سیفون توالت فرنگی و ایرانی نیز، نمایان است. موتور را روی سرعت های خیلی بالا تنظیم نکنید؛ در این صورت ممکن است فنر پیچ خورده و با شما یا اشیای اطرافتان برخورد کند. توجه به این نکته ضروری است که در زمان حرکت فنر در اتصالات و زانو ها این کار حتما با احتیاط انجام شود تا لوله آسیب نبیند. این فروشگاه دارای محصولات مختلفی است که از جمله آن ها استاکر دستی ارائه می دهد. مقدار شدت گرفتگی و احتیاج داشتن به استفاده از تجهیزات ساده یا پیشرفته بر روی زمان باز کردن لوله تاثیر می گذارد اما به طور میانگین یک ساعت زمان لازم است. بعد از ثبت سفارش، از متخصصین مورد اعتماد شهرتان چند پیشنهاد قیمت بگیرید و بهترین لوله بازکنی ارزان را انتخاب کنید.

دستگاه لوله بازکنی پرتابل دریلی Drill power مدل

دستگاه لوله بازکن خانگی یکی از بهترین گزینه هایی است که برای خرید شما وجود دارد. دستگاه لوله بازکن ساده یک دستگاه بسیار کاربردی برای باز کردن لوله های فاضلاب و … است که کار کردن با آن بسیار ساده و راحت می باشد. دستگاه های پرتابل دستگاه هایی هستند که وزن بسیار سبکی دارند و به راحتی می توان آنها را جا به جا کرد. یکی از اصلی ترین ویژگی های دستگاه لوله بازکن فرغونی این است که قدرت موتور بالایی دارد و در نتیجه می تواند عملکرد فوق العاده ای را به شما ارائه دهد. برای خرید انواع دستگاه های لوله باز کن کافی است که همین حالا وارد بخش محصولات شده و اطلاعات کاملی را درباره کیفیت و قیمت هر یک از آنها بدست بیاورید. سر فنر الماسی جالب است بدانید که این سخن از سخت ترین و محکم ترین نوع سریع فنر چاه بازکنی می باشد که برای خرد کردن تکه های سنگ و آجر از آن استفاده می شود.

محصولات مشابه

دستگاه های لوله باز کن دارای انواع مختلفی می باشند و هر یک از آنها نیز دارای کاربردهای خاص خود هستند. گرفتگی لوله توسط دستگاه لوله باز کن یکی از شرایطی است که احتمالا بسیار از ما آن را تجربه کرده ‌ایم. سر فنر برسی برای از بین بردن چربی ها و همچنین در صورتی که در لوله های فاضلاب باقی مانده است استفاده می شود. سر فنر نیزه ای که برای شکستن اشیای سخت و یا ماسه هایی که در لوله سفت شده اند به کار برده می شود. صنعت گستر ایرانیان با چندین سال در زمینه فروش دستگاه های بزرگ توانسته است مشتریان را در خرید ابزار و دستگاه ها بی نیاز نماید.

آموزش لوله بازکنی با فنر برقی؛ انواع + ویدئو

دستگاه فنر لوله بازکنی برقی، بهترین ابزار برای رفع گرفتی لوله های فاضلاب است. شما می توانید از خدمات سایت برچسب در شمال تهران تهران برای رفع مشکل گرفتگی لوله ها بهره ببرید. لوله بازکن شمال تهران با استفاده از دستگاه لوله بازکنی، فوری گرفتگی لوله ها را برطرف می کنند. بنابراین بدون نگرانی مشکل گرفتگی لوله فاضلاب خود را به متخصصین برچسب بسپارید تا آنها تضمینی مشکل را برطرف کنند. اگر بخواهیم به روش کار انواع فنر لوله بازکنی اشاره کنیم باید بگوییم که روش کار آنها بدین صورت است که با استفاده از پیچ های مخروطی که در نوک فنر وجود دارد، مواد اضافی که باعث گرفتگی چاه شده اند را به درون چاه حرکت می دهد. به همین دلیل علاوه بر باز کردن گرفتگی لوله باعث می شود که تمامی مواد مانند مو، لایه های چربی و… از دیواره چاه جدا شوند و کارایی چاه بالا رود.

اکنون بایستی به آرامی فنر دستگاه را به داخل لوله فاضلاب تکان دهید. با زدن کلید چپ گرد و راست گرد هم می توانید تاثیر دستگاه را بیشتر فرمایید. پس از گشوده شدن لوله، فنر را از داخل لوله خارج کنید و کمی آب داخل لوله بریزید تا مواد مازاد به درون چاه حرکت کنند که مجددا سبب گرفتگی نشود. گرفتگی لوله های فاضلاب ساختمان امری اجتناب ناپذیر میباشد و برای اکثر مردم اتفاق می افتد. فنر لوله باز کنی را به سر دریل می بستند و استارت به باز کردن گرفتگی می کردند که ‌این فعالیت سبب به وجود آمدن مشکلاتی شد.