اسباب بازی DOUG (V1) توسط برندان گرت


این دوگ است. داگ دوست شماست.
DOUG شما را همراهی می کند، به شما گوش می دهد و هرگز پاسخ نمی دهد!
داگ همیشه به تو لبخند می زند، فقط به او نگاه کن!

DOUG یک ،اب بازی هنری کل،یونی است که توسط برندان گرت در ابتدای سال 2022 به ،وان اولین پروژه انفرادی او ایجاد شد. برندن در طول عمرش داگ را در دفترچه‌ها می‌کشید و تصمیم گرفت او را به زندگی ،اب‌بازی بیاورد!

،اب بازی DOUG با اندازه 4 اینچ ارتفاع X 8 اینچ عرض، از رزین جامد ساخته شده و با ،تیک پوشانده شده است تا احساس نرمی داشته باشد. DOUG V1 به 100 عدد محدود شده است و می توان از طریق آنلاین آن را ،یداری کرد thedougtoy.com هر کدام 200 دلار آمریکا همچنین ممکن است بخواهید به برندان IG متصل بم،د @thedougtoy برای به روز رس،، و همچنین فرآیند WIP ساخت DOUG اینجا…!

من مدت‌هاست که کل،یونر ،اب‌بازی بوده‌ام و با دوست‌داشتن فیگورهای ربات‌های بچه بزرگ شده‌ام، سپس به جمع‌آوری ،اب‌بازی‌ها و فیگورهای مختلف وینیل/رزین ادامه داده‌ام. من همیشه عاشق جمع‌آوری و نمایش آن‌ها بوده‌ام.

من همیشه می خواستم خودم را بسازم اما هرگز احساس نمی کردم که بتوانم. اوایل امسال، در بین کارهای تولیدی مستقل (شغل اصلی من) کمی وقت آزاد پیدا کردم و تصمیم گرفتم به آن ضربه بزنم.” @brendangarrett_.

“DOUG به ،وان چیزی شروع شد که من در طول سال های تحصیلم در دفترچه های یادداشت می نوشتم. طراحی ساده ای که همیشه باعث لبخند من می شد. او به نوعی غمگین است اما دوست داشتنی است اما باعث می شود شما لبخند بزنید.

من تحقیقات زیادی انجام دادم و یک سازنده معتبر پیدا کردم، طرح های سه بعدی خود را جمع کردم و این سفر دیوانه وار را شروع کردم!

من از یک پیشینه موزیک ویدیو و تولید تجاری می آیم، بنابراین سعی کردم بر روی برخی از این ارتباطات تکیه کنم تا برای راه اندازی آن ویدیوهای تبلیغاتی سرگرم کننده بسازم. فکر می کردم این به جلب توجه کمک می کند.

مطمئناً شروع کندی بود، اما من واقعاً به پروژه اعتقاد دارم و کارهای زیادی برای آن انجام داده ام. من واقعاً فکر می کنم مردم داگ را دوست خواهند داشت!”

#،اب بازی بر #TOYSREVIL: https://t.co/6G8MJkeT0W

،اب‌بازی DOUG (V1) توسط برندان گرت از زمان عرضه https://t.co/5VAzpideap

چیزای بیشتری در موردش پیدا کن #DOUGToy در وبلاگ نوشته شده، به سلامتی!#وبلاگ ،اب بازی#toysrevilblog pic.twitter.com/CpFBnHoI8L

– toysrevil (@toysrevil) 15 دسامبر 2022
منبع: http://toysrevil.blo،.com/2022/12/the-doug-toy-v1-by-brendan-garrett.html